DiCaprio <span>drží přísnou dietu</span>. Kvůli nové roli

Relax
28. 8. 2009 07:30
Herec Leonardo DiCaprio na dovolené na Ibize.
Herec Leonardo DiCaprio na dovolené na Ibize.

Herec Leonardo DiCaprio na dovolené na Ibize.Americký herec Leonardo DiCaprio drží kvůli své nové roli ve snímku Inception (Počátek) přísnou dietu. Pro scénu na konci filmu, režírovaného Christopherem Nolanem, totiž musí čtyřiatřicetiletý herec hodně shodit, napsal deník The Daily Telegraph.

"Na konci roku se bude točit akční scéna, v níž musí Leonardo vypadat vyhublý, takže je na něj vyvíjen velký tlak. Leo není člověk, který by mohl jen tak radikálně shodit váhu. Má přísnou dietu a zahajuje přísný cvičební režim," uvedl nejmenovaný zdroj obeznámený s natáčením.

"Leo je ale člověk s velkým odhodláním, a když se pro něco rozhodne, vždy toho dosáhne. Ačkoli toto pro něj bude těžké, je jisté, že uspěje," dodal zmíněný zdroj. Di Caprio se tak zařazuje po bok herců, kteří se museli v poslední době podrobit nekompromisnímu režimu, aby kvůli roli zhubli.

Nedávno byl vyfocen na scéně nového filmu The Fighter vychrtlý Christian Bale. Herečka Hilary Swanková měla opačný problém, kvůli snímku Million Dollar Baby musela kilogramy i svalstvo přibírat. Toto úsilí se jí nakonec vyplatilo, když byla za své účinkování oceněna Oscarem.

Obsah připravovaného akčního sci-fi Inception zatím není známý, podle všeho však v něm DiCaprio hraje ředitele velké firmy, který se zaplete do vydírání. Premiéra se chystá na příští rok.

Foto: Profimedia.cz

Autor: ČTK

Další čtení

Honza Dědek: Úspěch Kozuba nebyla moje zásluha

Relax
8. 6. 2025
3/2025 INTERVIEW

Michal Nesvadba: Je jednoduché někoho odsoudit

Relax
6. 6. 2025
1/2025 INTERVIEW
Kapybary v yunnanské ZOO

Koláček s Fantomem a Hlavounem utekli. Vyvěsili plakáty, dali odměnu a už je mají

Relax
4. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ