Herečka <span>Christina Ricciová</span>: přebornice v tetování

Relax
23. 10. 2008 06:00
Christina Ricciová se pochlubila tetováním.
Christina Ricciová se pochlubila tetováním.

Herečka má skoro na každé části svého těla nějaké tetování.Osmadvacetiletá Christina Ricciová překonala v tetování zřejmě i bývalého manžela Pamely Andersenové, Tommyho Lee Jonese. Herečka má totiž skoro na každé části svého těla nějaké drobné tetování - od kytice po mořskou pannu.

Herečka se objevila na jednom z večírků v New Yorku v odvážných hluboce vykrojených šatech. Její celkovou image ale bohužel pokazily odhalené laciné malůvky, které má na zádech. Luxusní šaty od Donatelly Versace nemilosrdně zvýraznily Christininu slabost pro špatné tetování, píše deník Daily Mail.

Hvězda z filmu Adamsova rodina má na svém těle tetování hned několik: na bedrech má vytetovanou kytici hrachoru, na pravém rameni lva, pravé zápěstí jí obsadila víla a malého černého netopýra, kterého měla na levém boku původně, si nechala předělat na modlící se ruce.

A přestože je tak malého vzrůstu, nechala si ještě vytetovat slova "Move or Bleed" na levou stranu žeber a jméno Jack zase na pravé stehno. Nechybí ani tetování vrabce na pravém prsu a mořská panna na levém kotníku.

Většina jejího tetování však tentokrát naštěstí zůstala ukryta pod šaty.

Foto: Dailymail.co.uk

Autor: - lu -

Další čtení

Soutěž o Aku vrtací šroubovák od Parkside

Relax
30. 6. 2025
Tisíce trsů vzácného lnu chlupatého kvetou v těchto dnech v přírodní rezervaci Liščí vrch, 23. června 2025, Sedlec, Břeclavsko.

Liščí vrch u Mikulova se zbarvil do modra, kvete len chlupatý

Relax
23. 6. 2025

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky na Mystic Sk8 Cup

Relax
23. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ