<span>Představitelka Hermiony</span> zvažuje skončit s herectvím

Relax
3. 1. 2009 07:00
Představitelka Hermiony Emma Watsonová.
Představitelka Hermiony Emma Watsonová.

Zprava Daniel Radcliffe, Emma Watsonová a Rupert Grint.Osmnáctiletá hvězda fantaskní série o čarodějném učni Harry Potterovi, herečka Emma Watsonová, která již devět let ztvárňuje Hermionu Grangerovou, si není vůbec jistá, že se herectví stane nedílnou součástí její budoucnosti.

V nejnovějším rozhovoru pro tisk totiž prozradila, že se stala dětskou herečkou víceméně náhodou.

"Asi je to zvláštní, ale já jsem si na rozdíl od Daniela Radcliffa a Ruperta Grinta nikdy nebyla jistá, že by mě hraní nějakým způsobem naplňovalo, a že bych se chtěla stát skutečnou herečkou. Vždyť si mě filmaři vytáhli v pouhých devíti letech z ničeho. Dokonce jsem nechodila ani do žádného divadelního kroužku nebo hodin herectví," vysvětlila Watsonová s tím, že by si ráda užila nerušeného dospívání bez věčného kroužení hladových paparazziů.

"Ve slávě si nijak nelibuji. Ráda bych se zase stala holkou z davu. Přemýšlím o ukončení herecké kariéry po natočení posledního dílu Harryho Pottera," uzemnila své fanoušky představitelka Hermiony, která ještě dodala, že v její rodině nemá film žádné kořeny, a že dokonce filmy ani nikdy nesledovali.

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025
ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ