Petra Pipková odstoupila z vedení ASMEA, nahradí ji Petr Chajda

Relax
18. 11. 2016 14:18
bez popisku 864585
bez popisku 864585

Asociace mediálních agentur (ASMEA) má nového předsedu. Petru Pipkovou z Knowlimits Group nahradí šéf Dentsu Aegis Network Petr Chajda.

Někdejší dlouholetá ředitelka mediální agentury MediaCom Petra Pipková rezignovala na svůj post předsedkyně Asociace mediálních agentur (ASMEA). Jejím nástupcem se stane šéf mediální skupiny Dentsu Aegis Network Petr Chajda. Výkonným ředitelem ASMEA zůstává nadále Ondřej Novák, který MSM informaci potvrdil. V předsednictvu ASMEA uvolněné místo po Petře Pipkové zaujme Jiří Vítek, ředitel mediální agentury Mindshare.

Petra Pipková do vedení mediální agentury Knowlimits Group Jana Vidíma mladšího přišla na začátku letošního roku. Na starosti měla řízení celé skupiny včetně zahraničních poboček na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Podle informací MSM také zde Pipková odstoupila ze své pozice managing partnera.

Autor: luc

Další čtení

Léto plné radosti

Relax
6. 6. 2025

Soutěž o svíticí létající talíř od Albi

Relax
2. 7. 2025

Soutěž o Aku vrtací šroubovák od Parkside

Relax
30. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ