Těhotná herečka <span>Jessica Alba</span> se vdala

Relax
21. 5. 2008 15:10
Jessica Albaová se vdala za svého přítele Cashe Warrena.
Jessica Albaová se vdala za svého přítele Cashe Warrena.

Jessica Albaová se vdala za svého přítele Cashe Warrena.Hollywoodská herečka Jessica Albaová se vdala za svého dlouholetého přítele Cashe Warrena. Bez dalších podrobností o tom informoval její mluvčí Brad Cafarelli. Sedmadvacetiletá kráska a o dva roky starší asistent režie spolu žijí od roku 2004 a počátkem léta se jim má narodit první dítě.

Pár se seznámil při natáčení filmu Fantastická čtyřka. Albaová se mimo jiné objevila také ve snímku Roberta Rodrigueze Sin City - Město hříchu.

Jméno půvabné divy se často objevuje v čele žebříčků nejlépe oblékaných lidí a nejvíc sexy umělců. Minulý rok Albaová obsadila třetí místo v anketě o nejpřitažlivější herce všech dob, kterou vyhlásil americký server Entertainment Weekly. Hlasy čtenářů vynesly výše jen Angelinu Jolieovou a Raquel Welchovou. O třetí místo se s Albaovou dělil sexuální symbol 50. let Marilyn Monroeová.

Foto: profimedia.cz

Autor: ČTK

Další čtení

Soňa Klepek: Jonášová Ve víru spotřeby

Relax
9. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Václav Berka: Pivo v hospodě má chutnat tak, jak ho sládek uvařil

Relax
3. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ