Tělocvikář Ivan Trojan si v nové kampani T-Mobilu zahraje tajného agenta

Relax
26. 1. 2015 11:56
Natáčení spoty T-Mobile.
Natáčení spoty T-Mobile.

Jmenuji se Trojan. Ivan Trojan! Stalo se nemožné a nešikovný tělocvikář se přes víkend proměnil v tajného agentura. T-Mobile s ním totiž natáčel nové spoty, tentokrát v režii Jakuba Koháka.

Zda bude jako Daniel Craig, nebo spíš jako Rowan Atkinson, se dozvíme příští týden. Již teď je ale jasné, že "Trojan girl" bude Kristýna Svarinská, slovenská herečka známá třeba z filmu Jak sbalit holku, a agentova protivníka si zahraje Jiří Ployhar. Kreativní koncept a jeho ATL podobu vytvořila agentura Saatchi & Saatchi.

V online médiích kampaň začíná v pondělí 2. února (za její podobu odpovídá OgilvyOne), v televizi pak s odstupem 6. 2. Do konce března pak poběží také v outdooru, printu, na sociálních sítích (agentura Bubble) a nebudou chybět také aktivity na podporu prodeje (agentury KLAN a Proboston Creative). Nákup mediálního prostoru zajistí MediaCom Praha. Spoty režíroval Jakub Kohák a natočil Jan Velický s produkcí Love Savage.

Natáčení spoty T-Mobile.

Natáčení spoty T-Mobile.

Natáčení spoty T-Mobile.

Autor: -pat-Foto: archiv

Další čtení

Tréninková TA KAVÁRNA slaví plnoletost

Relax
16. 9. 2025
Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ