Brada a Angelinu zřejmě oddá George Clooney

Relax
3. 3. 2014 17:00
George Clooney smí oddávat
George Clooney smí oddávat

Slavný herec George Clooney získal "svatební" licenci. Hollywoodský sympaťák sám sice odvahu vstoupit do svazku manželského nemá, už se prý ale nemůže dočkat, až bude oddávat své kamarády. A protože mezi jeho nejbližší přátele patří Brad Pitt a Angelina Jolie, okamžitě se vyrojily spekulace, že by to měli být právě oni, kdo si před Georgem Clooneym jako první řekne své ano.

Stát se držitelem povolení oddávat lidi není v USA vůbec složité. Stačí pár kliků myší, vyplnit formulář na internetu a hotovo. Dohadům, že prvními, které George Clooney oddá, bude právě pár známý jako Brangelina, nahrává i to, že Brad Pitt začal svého kamaráda oslovovat reverend George. Údajně už spolu jednali i o termínu svatby. Ta by se podle některých zdrojů měla uskutečnit v létě.

Brad Pitt a Angelina Jolie se poznali před deseti lety při natáčení filmu "Pan a paní Smithovi". Vychovávají spolu šest dětí a předloni se zasnoubili. Koncem loňského roku podepsali předmanželskou smlouvu.

Autor: - reh -Foto: ČTK/ABACA/Genin Nicolas, ČTK/AP/Jordan Strauss

Další čtení

Proměna roku 2025 - síla a motivace ve svém životě něco změnit

Relax
13. 1. 2026

Nové vydání magazínu INTERVIEW č. 2/2026: Sto stran rozhovorů pro lidi, kteří nezapomněli číst

Relax
21. 1. 2026
2/2026 INTERVIEW

Peugeot 408: design jako nástroj růstu

Relax
15. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ