Jógové pozice Russella Branda v kavárně. Zaujme fanynky?

Relax
8. 10. 2012 13:00
Russell nohu nakonec skutečně zvednul.
Russell nohu nakonec skutečně zvednul.

Britský komik Russell Brand (37) se nebojí ničeho. Když chce zaujmout přítomné fanynky, neváhá předvést pár jógových pozic třeba i před barovým pultem. Že má pružné tělo, se rozhodl ukázat přítomné ženě i v jednom z losangeleských podniků. Nohu přitom dokázal dostat až vysoko nad hlavu a ještě přitom vykouzlil úsměv.

I když má za sebou Brand pohnutou alkoholovou a drogovou minulost, fanouškem jógy je už pořádně dlouho. Ve filmu Forgetting Sarah Marshall dokonce předvedl dokonalý stoj na hlavě. Jednou z jeho posledních rolí byl také rozmazlený zbohatlík Arthur ve stejnojmenném filmu. Na plátně v něm zazářil vedle Helen Mirrenové a naplno rozvinul svůj komediální talent. Nejvíc ho ale stejně "proslavilo" nepovedené manželství se zpěvačkou Katy Perry.

Autor: - pis - Foto: Profimedia

Další čtení

Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025
ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ