Rebelka Courtney Love. Předvedla striptýz a piercing v bradavce

Relax
14. 11. 2011 16:41
Nahá zpěvačka Courtney Love.
Nahá zpěvačka Courtney Love.

Zpěvačka Courtney Love je divoká rockerka a s ničím se nepáře. Během svého koncertu v Brazílii si na jevišti svlékla tričko a odhalila prsa. V jedné bradavce měla piercing a díky striptýzu se fanouškům pochlubila také pestrým tetováním.

Sedmačtyřicetiletá Love si svým skandálním chováním zadělala na problém už loni. Nahá se objevila před New York Times, později se za incident omluvila.

Rebelka Courtney Love.Zpěvačka a vdova po Kurtu Cobainovi z Nirvany se nedávno dostala do titulků novin také tím, že se její dcera Frances zasnoubila. Jejím nastávajícím se má stát muzikant Isaiah Silva ze skupiny The Rambles.

Devatenáctiletá Frances nemá se svou matkou dobrý vztah a od výstřední zpěvačky se distancuje. V roce 2009 vydal soud příkaz, aby se Courtney vyvarovala přímého kontaktu s dcerou. Zpěváčka nedávno přiznala, jak moc jí dcera chybí: "Všechno, co cítím, je, jak moc ji miluji. Dala bych cokoli za to, abych mohla slyšet zvuk jejich podpatků na chodbě vedle mé ložnice," řekla Courtney Love pro magazín Vanity Fair.

Autor: - lu -Foto: Profimedia

Další čtení

Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Pro kávu s dokonalou mléčnou pěnou

Relax
10. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ