Westwoodová zdrbla vévodkyni Kate. Kvůli líčení

Relax
9. 8. 2011 16:39
Vivienne Westwoodová a vévodkyně z Cambridge.
Vivienne Westwoodová a vévodkyně z Cambridge.

Vyhlášená britská návrhářka Vivienne Westwoodová si dovolila kritizovat vévodkyni z Cambridge. Nelíbí se jí, že Catherine nosí černé oční linky. "Myslím si, že má problém s očním make-upem," nechala se slyšet sedmdesátiletá punkerka.

Westwoodová poskytla magazínu The Sunday Times rozhovor, v němž se nebojí kritizovat manželku prince Williama. "Kvůli ostrým linkám kolem očí vypadá tvrdě. Buď by je měla mít rozmazané, nebo žádné," míní návrhářka.

Kmotra punku rovněž zkritizovala oblékání vévodkyně z Cambridge. "Zdá se mi, že její image je 'obyčejná ženská', protože nakupuje v obchodních centrech. Myslím si, že by měla být 'mimořádná žena', ať má své šaty odkudkoliv," dodala.

Vivienne Westwoodová není první, kdo si dovolil říct něco negativního. Minulý měsíc kritizovalo Catherine v rozhovoru pro Drazia Daily holandské módní duo Viktor & Rolf. "Rádi bychom ji viděli nosit jiný make-up a účes - méně tužky na oči, kratší vlasy. Zvýraznilo by to její přirozenou krásu."

Vévodkyně prý pečuje o svou krásu sama. Dokonce i na svatbu si udělala make-up sama. Na nedávnou cestu do Kanady a Spojených států si s sebou vezla pouze kadeřnici, obešla se prý bez stylisty i vizážisty.

Autor: - lu -Foto: Profimedia

Další čtení

Zimní pohoda, ale i adrenalin. Kam se vydat na nezapomenutelnou lyžovačku ve Vysokých Tatrách 

Relax
6. 2. 2026

Jak si v zimě dopřát více klidu? Zkuste to s kočkou

Relax
4. 2. 2026

Proměna roku 2025 - síla a motivace ve svém životě něco změnit

Relax
13. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ