Vévoda a vévodkyně z Cambridge se na první výročí své svatby dočkají neobvyklé připomínky svého velkého dne. Americká firma Mattel, která vyrábí panenky Barbie, přijde v dubnu na trh s limitovanou edicí představující britského prince Williama a jeho manželku Catherine.
"William a Catherine jsou jako moderní Barbie a Ken," uvedla firma Mattel podle portálu ABC News. "Celý svět sledoval jejich svatbu, která byla jako pohádka v opravdovém životě," tvrdí výrobce hraček.
William a Kate z umělé hmoty budou součástí sběratelské kolekce, v níž Mattel už vyrobil například panenku country zpěvačky Faith Hillové a jejího manžela Tima McGrawa. Na rozdíl od Barbie a jejího partnera Kena výrobce pro Williama a Kate nevytvoří žádný dům snů. Budou se zato prodávat v replice oblečení, které skutečně loni v dubnu měli na sobě během svatebního dne.
Sadu panenek představujících prince Williama a Kate bude Mattel prodávat za 100 dolarů (asi 1930 korun).
William a Kate jako Barbie a Ken. Budou z nich panenky
Relax
16. 2. 2012 09:30William a Kate.
Autor: ČTK Foto: Profimedia