Milka plánuje na Valentýna zaplavit internet srdíčkovou kampaní

Relax
20. 1. 2015 20:38
Aplikace z kampaně Milka.
Aplikace z kampaně Milka.

Značka Milka chystá na Valentýna další pokračování své dlouhodobé kampaně letos s novým konceptem. Nová kampaň na podporu pralinek I Love Milka vyzve spotřebitele, aby prostřednictvím internetu vyznávali lásku po svém. 

Kampaň na podporu čokoládových pralinek I Love Milka z portfolia společnosti Mondelēz odstartuje na českém a slovenském trhu 26. ledna spuštěním webových stránek www.reknitoposvem.cz (link aktivní od 26.1.). "Představíme zde například vyznání lásky cestovatele Michala, který pro svou ženu Lucku připravil dobrodružnou expedici po Karibských ostrovech, kde se mačetami prosekávali pralesem," uvádí Eva Malecká, junior brand manažerka značky Milka pro Českou a Slovenskou republiku. Cílem kampaně je ukázat, že každý může vyznat lásku originálně a přitom jednoduše tak, aby to vystihovalo jeho záliby nebo přímo specifický životní styl.

Na microsite projektu vypráví Milka příběhy šesti českých párů, které mají specifické zájmy a skrze ně si vyznávají lásku. Cílovou skupinu, kterou primárně tvoří lidé ve věku 18-25 let, bude inspirovat láskou studentů, fashion blogerů, foodies nebo cestovatelů. Odhalit skryté touhy má zábavný test "Jak bys to řekl/a po svém", jehož výsledky budou moci uživatelé také sdílet se svými partnery a přáteli. Milka chce zároveň motivovat k vytváření srdcí podle zálib a nejoriginálnější výtvory odměňovat čokoládovými pralinkami I Love Milka.

Ve velkých českých a slovenských městech a v Praze navíc i v metru bude kolovat 15 různých kreativ kampaně, které jsou umístěné na základě GPS souřadnic vždy tak, aby sdělení bylo co nejrelevantnější pro kolemjdoucí (v obchodních centrech, u parku, u zimního stadionu atd.). Kampaň má oslovit různé skupiny lidí, a to nejen grafickým provedením srdcí samotných, ale i doprovodnou hláškou k jednotlivým srdcím.

Rocker z kampaně Milka.Nerd z kampaně Milka.Motorkář z kampaně Milka.

Na kampani společně pracují agentury TL5 Digital a PR.Konektor. TL5 Digital vytvořil kreativní koncept Řekni to po svém, který budete moci potkat ve formě silné OOH kampaně a online aktivace (aplikace s bannerovou podporou), kde si budou moci všichni milovníci vytvořit a poslat srdce. PR.Konektor zajišťuje kompletní PR servis a efektivní integraci online a offline komunikačních nástrojů, Konektor Social pracuje s opinion leadery, vytvořil microsite a má na starosti content management.

Autor: -bob-Foto: archiv

Další čtení

Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky na koncert Ghosh

Relax
5. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ