Po čem sáhne Jakub Kohák po otevření lednice? A vy?

Relax
29. 5. 2018 20:00
bez popisku 1035103
bez popisku 1035103

Společnost Ondrášovka podporuje své minerální vody v nové on-line kampani. Vévodí jí tvář a hlas režiséra, baviče a herce Jakuba Koháka.

Reklama určená především pro internetovou sféru pokračuje v propagaci hesla "Ondrášovka, chuť, kterou máš v sobě". Poprvé bylo použito v roce 2016, provázelo rovněž loňský spot. Aktuální kampaň by měla oslovit všechny spotřebitele bez ohledu na pohlaví a věk. Ti se s ní budou setkávat od 28. května do 22. června.

Video vytvořila strategická digitální agentura Flow Media, která s firmou Ondrášovka spolupracuje již od roku 2014.

Společnost Ondrášovka fandí aktivnímu způsobu života. Na Facebooku spotřebitele právě motivuje ke cvičení společně s trenérkou působící v on-line prostředí pod jménem FitVeronika. Kdo rád cvičí, může se příspěvkem označeným #jsemfitsondrasovkou pochlubit na Instagramu.

Kromě přírodních minerálních vod má Ondrášovka v portfoliu i ochucené varianty. Naposledy představila verzi Zahradní směs - jemně perlivou vodu s příchutí jablek, jahod, malin a třešní.

Autor: Jitka FialkováFoto: , Ondrášovka

Další čtení

Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

Soutěž o vstupenky na koncert Ghosh

Relax
5. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ