Barrandov TV našla mluvčího. Je jím <span>Janis Sidovský</span>

Relax
2. 1. 2008 18:54
Janis Sidovský
Janis Sidovský

Janis SidovskýMluvčím nové digitální televize Barrandov TV se stal Janis Sidovský, známý jako mediální zástupce řady muzikálů a zpěváků populární hudby. Sidovský to oznámil v tiskové zprávě.

"Lákají mne nové příležitosti a podílet se na mediálním startu Barrandov TV je pro mě velkou výzvou," uvedl Sidovský s tím, že ze světa "šoubyznysu" neodchází úplně. "Ponechávám si ty nejzajímavější projekty, jako například turné zpěvačky Marie Rottrové nebo portál Colour Planet," vysvětlil.

Sidovský (39) začínal jako mediální manažer v týmu muzikálu Dracula v roce 1995. Poté se podílel například na mediálním návratu Ivety Bartošové v roce 1997 a Heleny Vondráčkové v roce 2000. Jako mediální expert spolupracoval i s jinými českými celebritami.

V kontaktu s novináři Sidovský zastupoval také muzikály Kleopatra, Rebelové, Bídníci a Miss Saigon. Byl také producentem velkých akcí, například Pocta Václavu Havlovi.

Barrandov TV patří k šestici televizních stanic, které získaly dočasnou kompenzační licenci pro digitální vysílání. Přiřkly jim ji novely několika mediálních zákonů platné od počátku letošního roku. Barrandov TV, Febio TV, TV Pohoda, Óčko, Z1 a RTA původně dostaly licence pro nastupující digitální vysílání v roce 2006 a později o ně přišly vinou soudních sporů.

Ilustrační foto: Petra Mášová

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 8/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
10. 7. 2025

Soňa Klepek: Jonášová Ve víru spotřeby

Relax
9. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ