Šéfredaktor Týdne <span>zvolen do představenstva Mafry</span>

Relax
16. 12. 2008 17:17
Dalibor Balšínek míří z Mediacopu do Mafry.
Dalibor Balšínek míří z Mediacopu do Mafry.

Dalibor Balšínek nastoupí do Mafry v únoru.Dlouholetý mediální ředitel a šéfredaktor zpravodajského časopisu TÝDEN a on-line deníku TÝDEN.CZ Dalibor Balšínek posílí od 1. února představenstvo společnosti Mafra.

"Jedním z jeho prvních úkolů bude další rozvoj deníku Lidové noviny a zpravodajského serveru Lidovky.cz," uvedl mluvčí skupiny Roman Latuske.

Balšínek byl v čele TÝDNE od roku 2000. V Lidových novinách už působil v začátcích své kariéry. Poté pracoval v televizi Nova, založil časopis Spy a vedl tiskové a PR oddělení televize Nova.

Ve svém současném působišti, společnosti Mediacop, je mediálním ředitelem časopisů TÝDEN a INSTINKT, zároveň šéfredaktorem časopisu TÝDEN a on-line deníku TÝDEN.CZ. Do představenstva společnosti Mafra nastupuje v únoru příštího roku.

ČTĚTE TAKÉ: Změna šéfredaktora časopisu Týden

Mediální skupina Mafra zastřešuje deníky Mladá fronta Dnes, Lidové noviny, bezplatný deník Metro, internetové tituly idnes.cz a lidovky.cz, hudební stanici Óčko, rádio Expres a hudební časopis Filter.

Foto: TÝDEN

Další čtení

ilustrační obrázek

Úspěšný experiment v Zoo Praha: Dva druhy lemurů obývají společný výběh

Relax
10. 6. 2026
ilustrační obrázek

Více služeb pro plavce i milovníky saun: Bruntál rozšiřuje své wellness centrum

Relax
10. 6. 2026

Lenošství má svou hymnu! Projekt Blbosti s Davidem vydává nový song a videoklip „Lenoch”

Relax
10. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ