Zdeněk John z Hospodářských novin míří do <span>Aktuálně.cz</span>

Relax
17. 8. 2009 11:50
Server Aktuálně.cz získal dvě posily: Adama Junka a Zdeňka Johna.
Server Aktuálně.cz získal dvě posily: Adama Junka a Zdeňka Johna.

Server Aktuálně.cz získal dvě posily: Adama Junka a Zdeňka Johna.Od října nastoupí na pozici šéfredaktora pro ekonomiku, zahraniční a sport internetového serveru Aktuálně.cz Zdeněk John, který dosud působil v Hospodářských novinách jako zástupce šéfredaktora a vedoucí webu iHNed.

Na počátku léta tým Aktuálně.cz posílil Adam Junek, který nastoupil na místo šéfeditora. Předtím působil ve vydavatelství Economia jako hlavní analytik týdeníku Ekonom.

"Zdeněk John i Adam Junek v posledních letech prokázali schopnosti při budovaní seriózního ekonomicky orientovaného zpravodajství, a jsem rád, že se rozhodli tyto zkušenosti dále rozvíjet u nás. Vzhledem k tomu, že oba v Aktuálně.cz působili v éře jeho rozjezdu, je to pro ně zároveň tak trochu návrat domů," sdělil ředitel serveru Jakub Unger v tiskové zprávě.

Zdeněk John i Adam Junek v Aktuálně působili od roku 2006 do roku 2008. John coby šéfeditor, Junek byl vedoucím ekonomické rubriky. John během dlouholeté kariéry působil na vedoucích redakčních pozicích ve vydavatelstvích Mafra a Economia, Junek svou novinářskou dráhu začínal v Hospodářských novinách.

Deník Aktuálně.cz vznikl v roce 2005 jako první čistě internetový zpravodajský deník v České republice. Aktuálně.cz má nyní  přes 900 tis. tisíc čtenářů měsíčně.

Foto: Petra Mášová

Autor: - fra -

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ