Primě chybí moderátorka. Díru "zalepí" pánským duem

Relax
28. 12. 2010 10:51
Světlana Witovská se už s Primou rozloučila. Letos už se na obrazovce neobjeví.
Světlana Witovská se už s Primou rozloučila. Letos už se na obrazovce neobjeví.

Zprávami TV Prima bude ve středu a ve čtvrtek provádět netradiční dvojice - duo pánských moderátorů. Televize neobvyklou změnou "zalepuje" prázdné místo po odcházející Světlaně Witovské, která už se na obrazovkách do Silvestra neukáže. Informaci, kterou přinesl deník Blesk, on-line deníku TÝDEN.CZ potvrdila mluvčí televize Jana Kocová.

Witovská (dříve Zárubová) z televize odchází údajně proto, aby měla víc času na svou rodinu. Ve zprávách ji od 1. ledna nahradí dosavadní moderátorka Studia burza na ČT24 Sandra Parmová, známá mimo jiné kvůli televiznímu faux pas, kdy v přímém přenosu hledala zvukaře "Krťu".

Redakce zpravodajství přitom zaměstnává jen jednu další moderátorku - Terezii Kašparovskou. Aby si měla možnost odpočinout, středeční a čtvrteční zpravodajskou relaci budou společně uvádět moderátoři Tomáš Drahoňovský a Roman Fojta.

Prima již dříve potvrdila, že Witovské nabídla jinou práci, která by lépe vyhovovala jejím požadavkům, na konkrétních podmínkách se ale moderátorka s televizí neshodla.

Autor: -pev-Foto: TV Prima

Další čtení

Samice manula se v ostravské zoologické zahradě začala seznamovat s nově dovezeným pětiletým samcem.

Ostravská zoo spojuje manuly, doufá v posílení populace těchto vzácných koček

Relax
20. 3. 2026

Hledáte praktický dárek? Útulná fleecová mikina potěší každého

Relax
Aktualizováno: 19. 3. 2026 11:26

Do Noční Tanganiky v ostravské zoo se vrátil největší africký had

Relax
19. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ