Obnovený pořad Na vlastní oči odstartoval úspěšně

Relax
13. 9. 2012 14:20
Pořad Na vlastní oči se na obrazovky Novy vrátil po tříleté pauze.
Pořad Na vlastní oči se na obrazovky Novy vrátil po tříleté pauze.

Premiérový díl obnoveného publicistického pořadu Na vlastní oči vidělo ve středu večer na Nově 684 tisíc diváků starších 15 let. Investigativní pořad reportérů Janka Kroupy a Josefa Klímy tak v době svého vysílání k obrazovkám přilákal víc diváků než konkurenční televize.

Televize Prima family proti publicistickým Očím vysílala Top Star magazín, který zhlédlo 604 tisíc lidí. ČT 1 pak dokument Neobyčejné životy věnovaný zesnulému herci Radoslavu Brzobohatému. Ten vidělo 563 tisíc diváků. Vyplývá to z údajů o sledovanosti televizí, které pro on-line deník TÝDEN.CZ zpracovala společnost ATO-MEDIARESEARCH.

Nejsledovanějším pořadem celého večera byl ve středu seriál Gympl s (r)učením omezeným na Nově s 930 tisíci diváky. Proti dříve vysílaným epizodám nicméně Gympl  o část diváků přišel. Naopak diváci přibyli seriálu Cesty domů na Primě family, který s 905 tisíci diváky skončil jen těsně druhý. Do vysílání mimořádně zařazený film Všichni dobří rodáci s Radoslavem Brzobohatým si na ČT 1 nenechalo ujít 733 tisíc diváků. 

Autor: - zš -Foto: archiv

Další čtení

Zubra, lemura nebo žábu? Zoo Praha nabízí k adopci nečekané druhy

Relax
22. 11. 2025

Ostravské zoo se daří odchovávat mláďata kriticky ohrožených gekonů modrých

Relax
21. 11. 2025

Modrobílá ikona Nivea slaví 100 let

Relax
19. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV