Tomio Okamura a Radek Vondráček v Duelu Jaromíra Soukupa

26. 10. 2017 09:41
Duel Jaromíra Soukupa.
Duel Jaromíra Soukupa.

I po volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky přináší Skupina Barrandov svým divákům další díl Duelu Jaromíra Soukupa. V ostré diskusi nejenom nad výsledky voleb se střetne předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura a člen vyjednávacího týmu ANO 2011 a kandidát na předsedu sněmovny Radek Vondráček již dnes večer na televizi Barrandov.

Ve čtvrtek 26. října ve 20.55 odvysílá televize Barrandov další díl pořadu Duel Jaromíra Soukupa. Pod palbou otázek, například co říkají na výsledky voleb či s kým by byli ochotni vstoupit do koalice, budou dva důležití hráči povolebních vyjednávání - současný první místopředseda Poslanecké sněmovny PČR Radek Vondráček, kterého doplní lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie a český podnikatel Tomio Okamura.

V úloze moderátora uvidíte opět generálního ředitele TV Barrandov a předsedu představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromíra Soukupa.

Sledujte premiérový díl pořadu Duel Jaromíra Soukupa tento čtvrtek ve 20.55 na TV Barrandov.

Další čtení

ilustrační foto

Londýnský žhář asi podpálil premiérovi dům. Už ho mají, řeší se terorismus

Zahraničí
13. 5. 2025
Josef Nečas u soudu

Přítelkyni polil benzínem a upálil. Odsedí si sedmnáct let

Domácí
13. 5. 2025

Jaro v Adršpachu: skalní monumenty, ale také fascinující příroda

Relax
13. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ