Modelka Kate Moss konečně pracovala. Prodávala bagety z maringotky!

Relax
6. 12. 2016 12:13
Kate Moss.
Kate Moss.

Říká se, že práce v modelingu je náročná. Přehlídky, focení, cestování, diety. K pořádné práci se ale anglická supermodelka Kate Moss (42) během chození po molu nikdy nedostala. Nyní sebrala odvahu a vydala se na pomoc svému bratrovi Nickovi. A rovnou jako prodavačka do maringotky!

Když už práce, tak pořádná, řekla si pravděpodobně jedna z nejlepších modelek na světě. A tak Kate Moss nelenila a alespoň na chvíli opustila svět přehlídek a luxusních značek, v němž se pohybuje už od svých 14 let! Od všeho toho stresu si udělala pauzu a vrhla se do své první "pořádné" práce, prodávání vietnamského jídla.

Za pár liber nabízela londýnským zákazníkům pojízdného bistra obědy i večeře. A co bylo na denním menu? Převážně plněné vietnamské bagety, nejvíce šla na odbyt pálivá s trhaným vepřovým a hovězí s citronovou trávou a badyánem.

I když šlo jen o práci na poloviční úvazek, zákazníci byli s novou obsluhou spokojení. "Aspoň to dokazuje, že je vlastně docela normální," řekl jeden z nich. A jestli bude Kate v bistru pokračovat? Když se prý osvědčí, může pomáhat i při snídaních. Co z práce ve fast foodu ale bude, je zatím ve hvězdách, vzhledem k tomu, že modelka razí rčení "Nic nechutná tak dobře, jako cítit se hubeně".

Autor: - gab - Foto: Instagram/katemosslatest

Další čtení

Soňa Klepek: Jonášová Ve víru spotřeby

Relax
9. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Václav Berka: Pivo v hospodě má chutnat tak, jak ho sládek uvařil

Relax
3. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Kateřina Adamcová: Umění spojit estetiku se zdravím a přirozenou krásou

Relax
2. 7. 2025
1/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ