Moderátor Honza Musil se těší na přírůstek do rodiny

Relax
23. 5. 2018 10:00
Moderátor Honza Musil se těší na přírůstek do rodiny.
Moderátor Honza Musil se těší na přírůstek do rodiny.

Moderátor TV Barrandov Honza Musil (50) už se nemůže dočkat léta. Netěší se ani tak na dovolenou, jako na vnoučka, který se mu v srpnu narodí!

"Jsme šťastní dědečkové, šťastní rodiče. Naše druhá dcérenka Veronika se svým manželem Tomášem čekají miminko," oznámil Musil radostnou událost na sociální síti s tím, že nastávající rodiče už mají vybrané i jméno - bude to Jakub, stejně jako Honzův mladší manžel Jakub Bialý.

Honza už dědečkem je. Jeho starší dcera v červnu 2016 porodila holčičku Sáru. Moderátor a jeho partner si hlídání vnučky užívají, a tak vlastní děti nejsou zatím na pořadu dne. 

"Bavili jsme se o tom. Ale řeknu to jinak. Já svoje dvě děti mám, mám vnučku Sáru a Kubovi je šestadvacet. Nikdy mu nebudu upírat právo na to, aby měl své vlastní dítě. Ať to legislativa umožňuje, či ne, pokud budeme mít dítě, bude Jakubovo," řekl loni Musil Sedmičce.

Autor: - gab - Foto: , Facebook

Další čtení

Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Pro kávu s dokonalou mléčnou pěnou

Relax
10. 9. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 10/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
11. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ