Auto Palace jako první prodejce aut zkouší prodej přes internet

Relax
23. 5. 2016 12:06
bez popisku 818943
bez popisku 818943

V době, kdy lze na internetu koupit prakticky cokoliv, zní možná překvapivě, že se tak dosud neprodávají auta. Nyní je tu první pokus.

Auto Palace jako první tuzemský prodejce automobilů spouští jejich online nákup. Tento dealer patří k největším, přičemž se řadí k multibrandovým prodejcům nabízejícím 8 automobilových značek. Na prvního on-line zákazníka v Auto Palace, resp. v pobočce Auto Palace Spořilov pro kterou je funkcionalita "Koupit vůz" dostupná, čekali dva dny a objednal si Mitsubishi Lancer za cca 355 tisíc korun.

Běžně prodejci i autobazary nabízejí možnost on-line rezervace vozu, stejně jako už před lety nabídly možnost nakonfigurovat si vůz svých představ přímo ne internetu. Samotné uzavření smlouvy však vždy vyžadovalo návštěvu prodejce, v případě on-line prodeje však Auto Palace doručí vůz k zákazníkovi až přímo domů. Dealer nabízí jak vozy skladem, tak jejich zadání do výroby. Nákup vozu má přitom stejné parametry jako internetový nákup jakéhokoliv jiného zboží, tzn. včetně možnosti vrácení vozu ve 14denní lhůtě. Webové stránky jsou plně responzivní, a proto je možné si vůz objednat i z mobilního zařízení. I když prodej probíhá přes pražskou pobočku, vůz prodejce doručí kamkoliv v republice.

Autor: - bob -

Další čtení

Jak vybrat venkovní dlažbu, která vydrží roky a dodá prostoru styl

Relax
3. 11. 2025
ilustrační foto

Šálek za 21 tisíc korun. Dubaj má nejdražší kávu na světě

Relax
1. 11. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 12/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
6. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ