Další aplikace na tvorbu nákupních seznamů dokáže prý šetřit peníze i čas

Relax
6. 10. 2015 14:19
PriceSwarm.
PriceSwarm.

Aplikací, které nám mají usnadnit nakupování, už je nepočítaně. Digitální peněženky, nákupní seznamy apod. Služba PriceSwarm se snaží jít ještě dál a šetřit uživatelům rozpočet.

Díky datům z nákupních seznamů se aplikace PriceSwarm učí nákupní zvyky uživatelů a na základě nich pak posílá upozornění o tom, že se blíží doba, kdy daná potravina dojde. Často kupované položky pak sama vyhledává a porovnává v jednotlivých obchodech, aby nabídla cenově nejvýhodnější možnosti.

Stejně tak může pracovat se slevovými nabídkami od nejnavštěvovanějších obchodníků nebo nechat uživatele sbírat body za nákupy přímo v rámci aplikace a proměňovat je za další slevy. A nejbližší retaileři zase na základě dat z aplikace mohou sami nabídky lépe cílit.

PriceSwarm uživatele v reálném čase upozorní i v případě, že na něco z nákupního seznamu zapomněl. Tím chce šetřit i čas.

Průměrná částka, kterou uživatelům aplikace ušetří během jednoho nákupu, činí 12,37 dolarů (cca 300 korun). Zahrnuje téměř sedm tisíc lokálních i národních obchodů a 284 tisíc produktů, které cenově porovnává.

PriceSwarm.

Autor: - řek -Foto: archiv

Další čtení

ilustrační obrázek

200 let od objevu Mladečských jeskyní: historie, věda i pravěk ožijí

Relax
1. 5. 2026
ilustrační obrázek

Znojemský klášter se proměnil v ráj historických hraček

Relax
1. 5. 2026
ilustrační obrázek

Ve Zlíně začíná designový festival: týden plný výstav, workshopů a diskuzí

Relax
30. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ