E-shop Net-a-Porter spustí nový web. Značky tu mohou debatovat se zákazníky

Relax
7. 5. 2015 18:24
Net-a-porter.
Net-a-porter.

Internetový obchod s luxusními značkami Net-a-Porter chystá na příští týden spuštění nové platformy, která propojí principy sociální sítě a možnost on-line nákupu.

Uživatelé budou na novém webu nazvaném Net Set moci přidávat komentáře, sdílet rady a doporučení či přidávat vlastní fotky.

Zároveň každá značka, kterou e-shop nabízí, bude spravovat v rámci Net Set vlastní portál, na němž budou moci přímo komunikovat se zákazníky.

Viceprezidentka pro obchod skupiny Net-a-Porter Sarah Watson prozradila, že celý projekt vznikla in-house jako start-up s účelem redesignu stránky pro zákazníky, kteří využívají k přístupům telefony.

"Při všem, co v Net-a-Porter děláme, myslíme na zákazníka. Ale teď zcela měníme zkušenost z nakupování se zákazníkem v roli toho, kdo má hlavní slovo," řekla Watson.

Net-a-Porter je globální platforma inspirovaná fashion magazíny, která kromě lifstelového obsahu nabízí i e-shop s luxusními značkami. Založila ji v Londýně v roce 2000 Natalie Massenet. Nyní už společnost působí celosvětově. 

Autor: - řek -Foto: archiv

Další čtení

Jaro v Adršpachu: skalní monumenty, ale také fascinující příroda

Relax
13. 5. 2025
Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ