Nová služba nabídne na letištích WiFi zdarma ve spojení s reklamou

Relax
23. 8. 2013 10:17
Socifi.
Socifi.

Nejen letiště, ale všechna místa s velkou koncentrací lidí jsou ideálním místem pro novou službu agentury PositiveZero. Její nová služba Socifi má umožnit provozovatelům těchto prostorů využít WiFi pro svůj byznys a zároveň nabídnut lidem připojení zdarma.

"Systém je nyní vyladěný a nyní ho nabízíme dalším firmám. Nyní jednáme s letišti," říká Zdeněk Hornych z digitální agentury PositiveZero. Produkt vyvíjela od ledna 2013 a chce s ním proniknout na světové trhy. Služba umožňuje marketingově využít poskytování bezplatných WiFi sítí a získat analytická data uživatelů. Jak to funguje, si můžete už nyní vyzkoušet v blízkosti pražského Obecního domu. 

Agentura rovněž představila mediální síť, která umožňuje zpeněžit WiFi potenciál vhodných míst, jako jsou letiště, nádraží, nákupní centra, veřejná místa, hudební, sportovní a jiné akce. Systém vyžaduje zapojení výkonného modemu, agentura nabízí například Cisco Meraki. Je však kompatibilní i s dalšími modemy. 

Jak funguje Socifi.

Autor: Jan PateraFoto: archiv

Další čtení

ilustrační obrázek

Z larvy dospělcem: olomoucká výstava odhaluje zázrak hmyzí metamorfózy

Relax
29. 3. 2026
ilustrační obrázek

Kateřinská jeskyně v Moravském krasu má speciální prohlídky pro veřejnost

Relax
29. 3. 2026
ilustrační foto

Vinaři z Česka získali na soutěži bílých vín ve Štrasburku dvě hlavní ocenění

Relax
27. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ