BigMedia ruší od příštího roku agenturní provizi

Relax
8. 12. 2014 11:21
Venkovní reklama společnosti BigMedia.
Venkovní reklama společnosti BigMedia.

Společnost BigMedia (skupina BigBoard Praha) přestane od roku 2015 poskytovat patnáctiprocentní agenturní provizi. Důvodem zrušení provize je podle firmy jednodušší a přehlednější systém poskytování slev.

"Snižování konečné částky za pronájem reklamních ploch kombinací slevy ze stanovených cen a agenturní provize je nejenom složité, ale zároveň zbytečně administrativně zatěžuje jak naši společnost, tak i klienty. Po důkladném zvážení jsme se proto rozhodli agenturní provizi zrušit," říká Tomáš Polišenský, CEO společnosti BigMedia.

BigMedia je po společnosti Screenet druhým subjektem ve venkovní reklamě, který agenturní provizi ruší. Zrušení agenturní provize nedávno oznámily také společnosti Mafra, Czech News Center, Radiohouse či Tiscali Media.

Autor: - zah -Foto: archiv

Další čtení

edna ze dvou ledních medvědic v zázemí brněnské zoo, kam 18. července 2025 přicestovaly z Německa.

Dvě lední medvědice už jsou v Brně, mají za sebou 11 hodin cesty z Německa

Relax
18. 7. 2025

Mladíci z Pardubic dojeli na západ Francie ve starých feliciích

Relax
16. 7. 2025
Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ