<span>Dráhy vábí lyžaře</span> na slevu ve skiareálech

Relax
18. 1. 2008 10:28
Na levnější permanentku si lyžaři zajezdí třeba v Kašperských horách.
Na levnější permanentku si lyžaři zajezdí třeba v Kašperských horách.

Na levnější permanentku si lyžaři zajezdí třeba v Kašperských horách.České dráhy začaly lákat lyžaře, kteří se do hor vydají vlakem, na levnější permanentku či služby ve vybraných lyžařských střediscích.

Lyžaři, kteří si koupí jízdenku za více než 200 korun, získají v areálech firmy Snowhill slevu deset procent na permanentku nebo slevu na doprovodné služby včetně servisu, půjčovny a lyžařské školy. Nabídka platí v lyžařských střediscích Herlíkovice, Kašperské hory, Ještěd, Šachty u Vysoké nad Jizerou, Kamenec nedaleko Jablonce nad Jizerou a Kozinec u Jilemnice.

"České dráhy loni spustily nový zákaznický program ČD Bonus, který cestujícím umožňuje výhodný nákup zboží a služeb na více než stovce obchodních míst u smluvních partnerů. Vedle slev na oblečení nebo gastronomické služby poslouží jízdenka z vlaku i jako poukaz na slevu na šesti českých sjezdovkách," uvedl mluvčí drah Ondřej Kubala.

Programu ČD Bonus funguje vedle lyžařských středisek například i pro nákup knih v knihkupectví Kanzelsberger či slevu na lístek do některého z kin Village Cinemas. S jízdenkou v hodnotě nad 400 Kč pak může cestující nakoupit o deset procent levněji oblečení v některém z obchodů Pietro Filipi.

Foto: www.snowhill.cz

Autor: ČTK

Další čtení

Hotel Borovica

Magické Vysoké Tatry o Velikonocích odhalí své poklady. Vyzkoušejte skvělý tip na blížící se svátky

Relax
2. 4. 2026
Úložný box pomůže udržet na zahradě pořádek.

Jak vybavit terasu či zahradu, aby vám dělaly radost?

Relax
20. 5. 2020
ilustrační obrázek

Vzácný přírůstek: v Olomouci přišla na svět trojčata ohroženého levharta

Relax
31. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ