Kvůli krysímu pasažérovi nemohlo letadlo odletět z Berlína

Relax
4. 4. 2017 08:39
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Deset dní nemohlo vzlétnout letadlo německých aerolinek z berlínského letiště poté, co se zjistilo, že do něj na Floridě nastoupila kromě cestujících také krysa. O případu malého černého pasažéra, jehož cesta se letecké společnosti prodražila.

"Musela se na palubu dostat v Miami," uvedl mluvčí Air Berlin Ralf Kunkel. Letušky podle něj krysu v letadle objevily hned při cestě do německého hlavního města. Po přistání proto přivolaly techniky, kteří objevili hlodavcovy exkrementy.

Krysu se podařilo relativně rychle zabít pomocí plynu. Deset dní ale musel stroj na letišti Tegel zůstat proto, že se její tělo nedařilo nalézt. Bylo rovněž nutné důkladně prověřit, zda hlodavec v letadle nenapáchal nějaké škody.

Autor: ČTK Foto: Autor/Depositphotos , Pakhnyushchyy

Další čtení

Modrobílá ikona Nivea slaví 100 let

Relax
19. 11. 2025

Peugeot 5008 Hybrid: Velké SUV, které spojuje výkon, úsporu a ekonomickou logiku

Relax
19. 11. 2025

Nové vydání magazínu INTERVIEW č. 12/2025: Sto stran rozhovorů pro lidi, kteří nezapomněli číst

Relax
19. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ