V Praze začal veletrh cestovního ruchu Holiday World

Relax
15. 2. 2018 14:30
Na veletrhu se letos bude prezentovat 46 zemí.
Na veletrhu se letos bude prezentovat 46 zemí.

V Praze ve čtvrtek začal veletrh cestovního ruchu Holiday World. Bude se na něm prezentovat 46 zemí světa. Partnerskou zemí veletrhu je Slovensko. Chybět nebudou národní turistické centrály evropských i dalekých zemí. Desítky cestovních kanceláří a agentur představí nabídku zájezdů.

Na veletrhu se představí největší slovenské kulturní unikáty i turistické programy. Návštěvníci budou mít možnost také ochutnat slovenské speciality.

Součástí veletrhu budou workshopy, přednášky a semináře a řada soutěží o zájezdy. Návštěvníci budou moci prostřednictvím expozic procestovat téměř celý svět, poznat kulturu, památky, národní zvyklosti či ochutnat místní speciality, uvedli organizátoři.

Součástí veletrhu je víkendová přehlídka filmů, autogramiád spojená s vystoupením cestovatelů a premiér nových filmů a výstav fotografií z cest pod názvem World film.

Autor: ČTK Foto: ČTK , Šulová Kateřina

Další čtení

ilustrační foto

Vyskočí tři metry a loví ptáky v letu. Karakalové jsou novou atrakcí pražské zoo

Relax
19. 2. 2026
ilustrační foto

Nealkoholická vína se dostávají z okraje zájmu do centra pozornosti

Relax
Aktualizováno: 15. 2. 2026 11:34
Ostravská zoologická zahrada odchovává další dvě mláďata vzácného varana papuánského. Zatím pobývají v chovatelském zázemí, dospělé varany mohou návštěvníci vidět v pavilonu Papua. Na snímku je mládě varana papuánského.

Ostravská zoo odchovává další dvě mláďata vzácného varana papuánského

Relax
14. 2. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ