<span>Retro spodní prádlo s džíny</span> už má v šatníku i Rihanna

Relax
18. 3. 2010 08:00
Zpěvačka Rihanna módě rozumí.
Zpěvačka Rihanna módě rozumí.

Zpěvačka Rihanna si pořídila do svého šatníku originální kousek.Módní návrhář Jean Paul Gaultier, předvedl loni na podzim společně s renomovanou značkou džínů pánskou džínovou kolekci. A jak slíbil, nezapomněl ani na ženy. Pro jejich smyslné křivky také vytvořil kolekci, která je opravdu... gaultierovská. Jeden z modelů už si pořídila i zpěvačka Rihanna.

Jean Paul Gaultier zkombinoval retro spodní prádlo s džíny. "Využití spodního prádla jako svrchního oblečení bylo jedním ze zásadních okamžiků módy 90. let," nechal se slyšet návrhář, jehož známými motivy jsou například námořnické proužky a bondážní pásky.

Každý si vybaví jeho růžovou kónickou podprsenku pro popovou královnu Madonnu. Celoživotní fanoušek levisek nyní s tímto svým stylotvorným prvkem zkombinoval kultovní džíny i džísky a vytvořil střihy s řemeslně vypracovanými detaily a nádechem extravagance.

Gaultier hravě oživil klasický džínový design - spojil mini-midi džínové sukně z temného denimu, montérkami inspirované kalhoty doplnil laclem s kónickou podprsenkou, vypasovanou džínovou bundu ozvláštnil korzetovou přední částí a samostatný korzet s volnými zády zkombinoval s harémovými kalhotami.

ČTĚTE TAKÉ: Gaultier navrhl vlastní verzi "pětsetjedniček"

Foto: archiv

Autor: - lu -

Další čtení

Jaro v Adršpachu: skalní monumenty, ale také fascinující příroda

Relax
13. 5. 2025
Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ