Company of Heroes 2 míří na západní frontu

Relax
31. 3. 2014 11:46
bez popisku 620010
bez popisku 620010

Původní hra bude brzy rozšířena o dvě nové armády a také několik map. Vše s tematikou západní fronty z druhé světové války. Nový obsah navíc nebude vyžadovat ani původní hru.

Vývojáři ze studia Relic Entertainment oznámili plány na vydatnou porci nového obsahu do své poslední strategie. Company of Heroes se v prvním díle a jeho rozšířeních soustředilo právě na západní frontu, dvojka ale zavítala pouze na tu východní. S novým obsahem se i druhé pokračování vrátí zpět na západní bojiště.

Novinka nese jméno The Western Front Armies a přinese hlavně dvě nové armády. První je samozřejmě vojsko USA a proti nim se postaví německé Oberkomando. To znamená především nové jednotky, ale i bojové strategie a postupy. Ačkoliv je obsahu dost, balíček neobsahuje příběhovou část, ale cílí primárně na hru více hráčů. S ostatními hráči bude možné poměřit schopnosti na osmi nových mapách, bojovat můžete i proti počítačové inteligenci.

Od nového obsahu si tvůrci slibují hlavně možnost pro hráče, aby se ještě více ponořili do strategického titulu. Jestliže by vás zaujala pouze jedna armáda, nebude problém ji zakoupit samostatně. The Western Front Armies může buď rozšířit původní Company of Heroes 2, či je ho možné hrát samostatně.

Autor: Filip Němeček - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Těšnovské nádraží, cca 1900 – foto anonym (Public Domain), retuš XY (2018), Wikimedia Commons, licence CC BY-SA 4.0.

Nejkrásnější evropské nádraží sloužilo skoro 100 let, zbourali jej komunisté

Relax
8. 5. 2025

Josef Klíma: Psali mi: „Ty svině, jestli toho nenecháš, uřízneme ti hlavu“

Relax
6. 5. 2025
3/2025 INTERVIEW

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky na koncert Ghosh

Relax
5. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ