Domácí kočka v hlavní roli? Není problém

Relax
29. 1. 2014 10:57
bez popisku 602414
bez popisku 602414

Že už se v herním světě nedá přijít s originálním nápadem. Chris Chung by vám určitě řekl opak, protože právě on chystá simulátor domácí kočky.

Zatímco ve světě AAA her, kde se ceny vývoje pohybují v milionech dolarů, se vývojářům moc zkoušet nové nápady nechce, nezávislá scéna je v tomto směru zajímavější. Příkladem by mohl být třeba chystaný Catlateral Simulator. Vývojář do hlavní role obsadil kočku.

Hlavní cíl či úkol hry? V roli kočky ničit vše, na co narazíte. Z pohledu kočky tak budete ve hře shazovat věci na zem. Autor hru popisuje jednoduše, "jste kočka, ničíte věci, je to takhle jednoduché". Aby hra ale nebyla tak jednotvárná, budou možné hrát v několika módech. Jeden se třeba bude odehrávat v noci a bude třeba dělat minimum hluku. Ve druhém zase proti vám bude stát čas, za co nejkratší dobu toho bude nutné zničit co nejvíc.

Hra ještě není kompletně hotová a datum vydání bude rovněž teprve oznámeno. Chris hru chystá pro Windows, Mac a Linux.

Autor: Filip Němeček - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ