Dwayne Johnson natáčí film podle hry, mohlo by jít o Call of Duty

Relax
1. 2. 2022 19:00
Dwayne Johnson natáčí film podle hry, mohlo by jít o Call of Duty.
Dwayne Johnson natáčí film podle hry, mohlo by jít o Call of Duty.

Herec Dwayne Johnson přezdívaný jako "The Rock" před nedávnem sdílel, že pracuje na filmové adaptaci herní série. Podle posledních informací by mohlo jít o střílečku Call of Duty.

Dwayne se v rozhovoru pro Men’s Journal nechal slyšet, že pracuje na novém filmu inspirovaném videoherní sérií. Bohužel nemohl sdělit, o jaký titul konkrétně jde. Údajně by ovšem mělo jít o nejhustější a největší hru, kterou roky hrál.

Na internetu se okamžitě rozvířila řada spekulací, o jaké sérii to The Rock mluví. Půjde o God of War? Nakonec se spekulace přiklánějí spíš ke Call of Duty. Legendární střílečka měla okolo roku 2015 získat filmovou adaptaci. Z této myšlenky následně sešlo.

Dwayne Johnson natáčí film podle hry, mohlo by jít o Call of Duty.

S Dwaynem by adaptace CoD jistě přitáhla nové fanoušky. Herec si přitom v roce 2005 zahrál v hororovce Doom a v roce 2018 měl premiéru snímek Rampage inspirovaný hrou.

Aktuálně jsou filmové a seriálové herní adaptace trendem. Před pár dny získalo ukázku seriálové Halo, do kin míří Uncharted a zapomínat nemůžeme ani na Zaklínače a kreslený Arcane ze světa League of Legends.

Komedie Free Guy s hercem Ryanem Reynoldsem odkazovala na hry a herní popkulturu včetně streamerů. Zapomínat nesmíme ani na film Warcraft na Mortal Combat nebo Tomb Raidera.

Autor: David Jiránek - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025
ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ