Legendární xboxová série Halo oficiálně přijde na počítače v téměř kompletním balení

Relax
13. 3. 2019 19:06
Legendární xboxová série Halo oficiálně přijde na počítače v téměř kompletním balení
Legendární xboxová série Halo oficiálně přijde na počítače v téměř kompletním balení

Microsoft oznámil celou Master Chief Collection pro počítačové hráče, do které bude nově zahrnut také díl Reach.

Hráči na PC se po letech dočkají ikonické střílečky Halo, která už od první generace konzole Xbox provádí tuto platformu. Na počítače kdysi vyšel první a druhý díl (dvojka ve své době vyžadovala Windows Vista) a relativně nedávno část Halo 5. Ovšem nyní se hráči dočkají kompletní série se vším všudy.

Legendární xboxová série Halo oficiálně přijde na počítače v téměř kompletním balení

Microsoft zatím neoznámil přesné datum, kdy legendární hrdina Master Chief dorazí na počítače, mělo by se tak stát brzy. Společnost plánuje jednotlivé hry vydávat postupně, byt jsou označované jako Master Chief Collection.Legendární xboxová série Halo oficiálně přijde na počítače v téměř kompletním balení

Součástí balení budou hry: Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3, Halo 3 ODST, Halo 4 a Halo Reach v přepracované edici, kterého se dočkají také majitelé kolekce na Xbox One.

Na počítače vyjde Halo Reach jako první a nabídne podporu pro hraní v rozlišení 4K a také HDR technologii. Další hry budou následovat.

Legendární xboxová série Halo oficiálně přijde na počítače v téměř kompletním baleníPočítačová verze Halo kolekce bude ke koupi přes Microsoft Store a také Steam. Microsoft zatím neprozradil, jestli chystá také kompletní Halo 5: Guardians pro počítače. Chystané pokračování série Halo Infinite je již potvrzené také pro PC, vydání pátého dílu je tak pravděpodobně pouze otázkou času.

Autor: Filip Němeček - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

Itálie - Benátky

Průzkum: Hitem dovolených bude u Čechů Itálie, Chorvatsko se propadlo

Relax
20. 5. 2025
Česká pošta vydala 20. ledna 2000 novou emisi světově proslulé poštovní známky z roku 1938 vyryté podle fotografie, na níž je první československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk s tříletou Evou Neugebauerovou v náručí během návštěvy Žďáru nad Sázavou (viz č. 32573/4). Na sn. příležitostná obálka s podpisem - Eva Haňková - Neugebauerová.

Dívenka ze slavné známky s Masarykem oslaví sté narozeniny

Relax
20. 5. 2025
ilustrační foto

Příběh McDonald's: Od bratří McDonaldových ke globálnímu impériu

Relax
15. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ