Předělaná první Mafie se ukazuje v traileru

Relax
15. 6. 2020 18:00
Předělaná první Mafie se ukazuje v traileru
Předělaná první Mafie se ukazuje v traileru

Nová ukázka předělané Mafie ukazuje vzhled několika ikonických postav a tuctu nezapomenutelných momentů.

Vydání kompletní předělávky Mafie stále dělí několik měsíců. Hry se dočkáme až 28. srpna. Mezitím jsme se dozvěděli, že legendární hra opravdu obdrží nový český dabing. K této informaci přispěl i herec Petr Rychlý. Ten na svém instagramu zveřejnil fotku z natáčení seriálu, který s hrou prakticky nesouvisí. V komentářích ovšem odpověděl kladně na dotaz, zda si zopakuje roli Paulieho v nové Mafii.

Předělaná první Mafie se ukazuje v traileru

Petr Rychlý je tedy k radosti fanoušků originálního dabingu potvrzen. Zároveň jsme se dočkali plnohodnotného traileru na hru.

 K dispozici je i porovnání původního vzhledu hry a traileru. Jak je vidět, tituly se obsahem neliší, ale v nové hře jistě pár příběhových rozdílů nalezneme.

Celkem 18 let rozdílu je zkrátka znát.

Autor: David Jiránek - GrunexFoto: Grunex

Další čtení

ilustrační obrázek

Světový unikát v Liberci: Zoo pravidelně množí vzácného orla nejmenšího

Relax
15. 6. 2026
Hudebník Lou Fanánek Hagen oslaví 18. června 60. narozeniny

Alkohol jako špatný pán i dobrý sluha: Fanánek bilancuje čtyři dekády se Třemi sestrami

Relax
15. 6. 2026
 Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak

Jak vznikal Marečku, podejte mi pero! Film, který definoval český humor

Relax
15. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ