Nové mapy jsou inspirované trojicí států. Hra rovněž vyjde v kompletní edici a se zpožděním se dočkají hráči na konzoli Nintendo Switch.
Autoři offroadového simulátoru Spinties: MudRunner sice již nějaký čas pracují na klasickém druhém pokračování. Pro první hru ale mají ještě nějaké plány. V první řadě chystají na konec října obsáhlé rozšíření American Wilds.
Už název napovídá, že míříme do americké divočiny. Balíček přinese dvojici rozsáhlých map, které byly inspirovány americkými státy Minnesota, North Dakota a Montana. Těšit se můžete také na sedm klasických amerických vozidel, nebudou chybět značky Hummer či Chevrolet.
Balíček dorazí 23. října pro počítače a herní konzole PlayStation a Xbox One. Ve stejný den budou moci noví hráči pořídit hru v American Wilds edici, která obsáhne veškerý dodatečný obsah.
Tato nová edice zároveň někdy v listopadu vyjde pro konzoli Nintendo Switch.