Místo fitness stačí kuchyně. Podívejte se

Relax
12. 9. 2012 14:28
Pračka místo posilovače břišních svalů.
Pračka místo posilovače břišních svalů.

Partner Jennifer Keithové to má dobré. Ušetří za fitness, pilates, spinning a podobné "ženské nesmysly". Mladá Britka si vystačí sama v kuchyni. Tělo si dokáže protáhnout na kuchyňské lince i při plnění pračky. Nevěříte? Podívejte se.

Pračka místo posilovače břišních svalů.

Opravdu nenáročná. I to lze říci při pohledu na cvičební sestavy Jennifer Keithové, která se dokáže vměstnat i do skutečně malých prostorů.

Místa stačí pilné hospodyňce skutečně málo.

Skutečností ale je, že tato mimořádně ohebná hadí žena z Leytonu s uměleckým jménem Pixie Le Knot každý den několik hodin cvičí nikoliv v kuchyni, aby mohla veřejnost udivovat svými kousky. Před publikem vystupuje až pětkrát týdně.

Autor: - dd -Foto: Profimedia

Další čtení

Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Pro kávu s dokonalou mléčnou pěnou

Relax
10. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ