Ovládejte svůj dotykový telefon jen jednou rukou. A nosem

Relax
12. 5. 2011 13:21
Výmysl Dominika Wilcoxe je opravdu praktický...
Výmysl Dominika Wilcoxe je opravdu praktický...

Opovrhujete dotykovými telefony, protože jsou k jejich ovládání potřeba obě ruce? Možná váš názor změní zlepšovák londýnského umělce Dominika Wilcoxe. Budete sice vypadat jako blázni, ale hlavně že můžete konečně bez problémů využívat vymoženosti dnešní doby.

Výmysl Dominika Wilcoxe je opravdu praktický...Wilcox vyrobil sádrový prst, který si pomocí gumiček připevníte na nos a hned můžete svůj moderní telefon ovládat třeba s prstem v nose. Vlastně ne, nos máte zakrytý sádrou. Naštěstí jsou v ní dvě malé dírky, abyste se neudusili.

"Často používám svůj telefon ve vaně. Vím, že je to stupidní, ale udržet obě ruce suché je strašně složité a ovládat mobil jen jednou bohužel nejde," píše na svém webu autor. "Začal jsem tedy místo jedné ruky používat nos, ovšem ovládání s ním nebylo tak přesné. Teď můžu konečně posílat tweety i z vany," pokračuje a dodává, že si s jeho vynálezem ani Twitter nevěděl rady.

Napsal totiž: "Hello, I'm tweeting with my nose" (Ahoj, právě píšu vlastním nosem), jenže textový editor jeho zprávu automaticky opravil na: "Hello, I'm meeting with my nose" (Ahoj, zrovna mám rande se svým nosem).

Autor: - zde -Foto: variationsonnormal.com

Další čtení

Adventní kalendář #01: Jason Derulo

Relax
1. 12. 2025

VÝHERCI: Soutěž o vstupenky do Zoo Praha

Relax
24. 11. 2025

Zubra, lemura nebo žábu? Zoo Praha nabízí k adopci nečekané druhy

Relax
22. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV