Skiareály hlásí ideální podmínky, upravené jsou i běžecké stopy

02.02.2017 18:22

Nor Aleksander Aamodt Kilde.

Konec sezony
Vítězem Světového poháru ve sjezdovém lyžování je Kilde

Kvůli koronaviru byly zrušeny závěrečné dva víkendové závody Světového poháru ve sjezdovém lyžování mužů v Kranjské Goře. Celkovým vítězem se tak poprvé v... více

V Lillehammeru kraloval Prevc, Češi neuspěli

Skoky na lyžích
Prevc vyhrál v Lillehammeru, Češi nepostoupili z kvalifikace

Slovinský skokan na lyžích Peter Prevc vyhrál přeložený závod v Lillehammeru a po více než třech letech si připsal vítězství ve Světovém poháru. I osmé místo... více

Johannes Hösflot Klaebo (na obrázku) je k nezastavení.

Světový pohár
Výhra pošestnácté v řadě. Klaebo opanoval i domácí závod

Již šestnácté vítězství v řadě vybojoval norský lyžař Johannes Hösflot Klaebo ve sprintech Světového poháru. Nadvládu potvrdil i před svými fanoušky v... více

Francouzský lyžař Alexis Pinturault.

Obří slalom
Pinturault po dalším triumfu v Hinterstoderu vede lyžařský pohár

Aktualizováno 02.03. 18:22Francouzský lyžař Alexis Pinturault vyhrál v Hinterstoderu po kombinaci také obří slalom a je novým lídrem Světového poháru. Jan Zabystřan na body nedosáhl, po... více