Už jsme také světoví! Show Top Gear Live poprvé v Česku

Relax
28. 6. 2014 06:05
Programem budou, stejně jako v klasickém televizním Top Gearu, provázet Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May.
Programem budou, stejně jako v klasickém televizním Top Gearu, provázet Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May.

V pražské O2 aréně se poprvé v České republice představí motoristická show spojená se zábavným programem Top Gear Live. Odpolední a večerní představení nabídne úspěšný televizní program stanice BBC přetvořený do podívané v hale plné hořících aut, zkušebních jízd a kaskadérských kousků. Kvůli velkému zájmu přidali organizátoři i jedno nedělní představení.

Programem budou, stejně jako v klasickém televizním Top Gearu, provázet Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Diváci uvidí několik drahých, silných a až absurdně upravených aut. "Vybereme z Top Gear to nejlepší a ambiciózně se to pokusíme oživit v naší akční aréně. Jsem si jistý, že to bude fungovat skvěle," uvedl již dříve Clarkson.

Představení bude v angličtině, český překlad bude k dispozici přes vlastní radiopřijímač nebo mobilní telefon se sluchátky. Show Top Gear Live se už představila ve vyprodaných halách čtyř kontinentů. Vidělo ji přes 1,8 milionu diváků.

Show vychází z nejsledovanějšího a také nejnákladnějšího televizního automobilového magazínu, který sleduje pravidelně kolem 350 milionů diváků na celém světě.

Autor: ČTK Foto: archiv

Další čtení

Pavel Vacek: Kapr je jednička, sváteční polévky střídáme

Relax
22. 12. 2025
ilustrační foto

Přesně v 16:03 začíná zimní slunovrat. Dny se konečně začnou prodlužovat

Relax
21. 12. 2025

Adventní kalendář #24: Nezisková organizace Borůvka Praha

Relax
24. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV