VIDEO: České hvězdy. Bernardýn "vyvenčil" svého pána

Relax
11. 4. 2015 17:55
Slavná dvojka - bernardýnka Enny a její pániček David.
Slavná dvojka - bernardýnka Enny a její pániček David.

Video z Česka, jehož hlavním hrdinou je fenka bernardýna ze Svitavska a její mladý páníček, pobavilo doslova celý svět. Snímek, na kterém pes táhne za sebou na vodítku malého kluka přes silnici, zachytil řidič na svou autokameru. Poté ho zveřejnil na YouTube a zábavná scénka obletěla svět.

Video natočil řidič Miroslav Hledík na svou autokameru, když byl zrovna na cestě domů. Poté vtipnou scénku umístil na server YouTube s popiskem: "Pes, který se šel podívat za kamarádkou a zapomněl, že má na vodítku páníčka".

Nejprve totiž silnici přešla dívka s malým psíkem v náručí, za kterým se čtyřletá fenka bernardýna jménem Enny rozeběhla. V tu chvíli dvanáctiletý chlapec David Mitáš, který ji venčil, zakopl a Enny ho za vodítko přetáhla po břiše až na druhou stranu cesty.

Video obletělo celý svět - i s článkem se objevilo například na webových stránkách britského deníku Daily Mail či Mirror. Hledíkovi prý dokonce volali zástupci médií z Ameriky, Nového Zélandu či Francie kvůli autorským právům, aby mohli video zveřejnit.

Autor: - vop -Foto: , youtube

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ