09.06.2018 16:15

Matěj Kozubek.

Mistrovství světa
Kozubek doplaval na MS čtvrtý na pětce, sekundu od medaile

Aktualizováno 13.07. 11:26Matěj Kozubek doplaval v životním závodu čtvrtý na mistrovství světa v Koreji na pětikilometrové trati. V tvrdém a rychlém závodu se v závěrečném kole prohnal... více

Spartakiáda 1985.

Strojem času zpět
Co frčelo v 80. letech, a co byl naopak pořádný propadák?

Původní zpráva Vlny retro nostalgie po starých dobrých časech se vracejí neustále. A to i po dobách jen nedávno minulých. O to silnější emoce vyvolávají, protože vzpomínky na... víceDiskuse (8)

Šumová a Tomeček při převzetí bronzových medailí

Evropské hry
Individuál nevyšel, tým ano. Perfektní náplast, radují se skeetaři

Náplastí na neúspěch v individuálních startech byla pro české skeetaře Jakuba Tomečka a Barboru Šumovou bronzová medaile, kterou v pátek na Evropských hrách v... více

Český cyklista Jan Bárta.

Cyklistika
Další medaile. Bárta dojel na Evropských hrách třetí v časovce

Aktualizováno 25.06. 17:40Cyklista Jan Bárta získal na Evropských hrách v Minsku bronzovou medaili v časovce. Jakub Otruba dojel na trati dlouhé 28,6 kilometru na osmém místě, vyhrál... více