Po bukurešťském derby bylo <span>zadrženo 434 fanoušků</span>

25. 11. 2007 13:16
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoSobotní bukurešťské fotbalové derby provázely potyčky fanoušků, při kterých policie zadržela celkem 434 příznivců z táborů obou klubů. Chuligáni před zápasem, ve kterém úterní soupeř Slavie v Lize mistrů na vlastním stadionu porazil rivala z Dinama 1:0, rozbíjeli policejní auta a ničili dopravní značky.

Samotné utkání muselo být kvůli jejich výtržnostem v prvních dvanácti minutách třikrát přerušeno.

Řádění fanoušků narušilo už předzápasovou rozcvičku obou týmů, když policie použila na uklidnění výtržníků slzný plyn. Nejdelší vynucená přestávka v utkání pak trvala osm minut a hráči obou týmů dokonce museli před štiplavým kouřem utéct do šaten.

Podle agentury Reuters bylo po utkání pokutováno 16 chuligánů a devět bylo obviněno z násilného chování na veřejnosti.

Ilustrační foto: Karel Šanda

Autor: ČTK

Další čtení

Budovy se kymácely, bylo to jako v hororu, říkají Venezuelané po zemětřeseních

Zahraničí
25. 6. 2026
Osazování tělesa nové lávky přes Chodovský potok.

V Chodově usadili novou lávku pro pěší přes Chodovský potok v Poděbradově ulici

Domácí
25. 6. 2026
ilustrační foto

Britské influencerce hrozí v Dubaji poprava, je obviněna z vraždy partnera

Zahraničí
25. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ