Ruský tisk: Sparta hrála sebevražedně, tak se v LM nehraje

06.08.2015 10:25

Proti Slavii uděláme krok vpřed, věří ostrostřelec Dortmundu.

Liga mistrů
Proti Slavii uděláme krok vpřed, věří ostrostřelec Dortmundu

Útočník Marco Reus doufá, že fotbalisté Dortmundu v úterním rozhodujícím duelu základní skupiny Ligy mistrů proti pražské Slavii navážou na sobotní výkon proti... více

Sparta hodně přihrává, tady se jí to píská, zlobil se Matějovský.

Hráč Boleslavi
Matějovský: když se Kangovi nepískne faul, běhá jak srna

Kapitánovi fotbalistů Mladé Boleslavi Markovi Matějovskému se nelíbilo chování cizích sparťanských hráčů v utkání 19. kola první ligy, které Letenští vyhráli... více

Třetí místo? Není to úplná spokojenost, přiznal Jílek.

Kouč Sparty
Třetí místo? Není to úplná spokojenost, přiznal Jílek

Podle trenéra Václava Jílka musí být cílem fotbalistů Sparty posunout se na druhé místo. Letenští v 19. kole první ligy zdolali Mladou Boleslav 5:2 a i díky... více

Fotbalisté Českých Budějovic potvrdili výbornou formu a v 19. kole první ligy porazili Příbram.

Fotbal
Budějovice kosí soupeře, Karviná už není poslední

Fotbalisté Českých Budějovic potvrdili výbornou formu a v 19. kole první ligy porazili Příbram 2:0. Nováčka soutěže poslal do vedení v deváté minutě David... více