Sparta po fatální chybě Radakoviče končí v Evropské lize

02.08.2018 21:30 Původní zpráva Aktualizováno 02.08. 22:35

On-line

• 18:45

Dobrý večer, vítáme Vás u on-line přenosu Evropské ligy ve fotbale. Sparta se pokusí o opravu zpackaného zápasu ze Subotici, kde prohrála 2:0.

• 18:45

Základní sestavy:

Sparta: Nita - Chipciu, Kaya, Radakovič, Costa - Frýdek, Kanga, Stanciu, Plavšič - Tetteh, Šural (c)

Subotica: Perič - Tekijaski, Kerkez (c), Calasan, Vukčevič - Shimura, Jočič, Djuricin, Glavčič, Savkovič - Cecarič

Rozhodčí: Colţescu, Avram, Orbulet (Rumunsko)

• 18:47

Komplikace těsně před výkopem. Kvůli srážce tramvaje s automobilem může početná část domácích fanoušků na utkání přijít pozdě.

• 18:48
  • 19:01

Utkání právě začalo!

• 19:02

V první minutě přišla hned první střela. Zpoza vápna vypálil Frýdek vysoko nad.

• 19:06

Sparta nastřeluje břevno! Pěkně umístěná hlavička Staciua po centru Plavšiče pouze orazítkovala horní tyč. Letenští vstoupili do utkání velmi svižně!

• 19:07

Také hosté si připisují první příležitost. Savkovič se dostal k míči na hraně velkého vápna, branku však přestřelil.

• 19:12

Centry do vápna Subotici létají zprava zleva, přesného adresáta ale ještě nenašly.

• 19:18

A další tyč! Opět krásný centr z levé strany, nyní od Costy, který Tetteh těžkou hlavičkou poslal pouze do tyče.

• 19:20

Plavšičovi se odrazil míč na hranici vápna, záložník trefil pouze střed branky.

• 19:30

Gól! Sparta vede 1:0! Opět skvělá práce Plavšiče, který naservíroval krásný pas přímo na nohu Šurala, jenž se z malého vápa nemýlil. 1:0 Sparta!

• 19:38

Nemanja Čalasan je po srážce s Costou pořádně otřesený. Úder do hlavy byl tak silný, že hráč místy vrávoral a netušil, kde se nachází. Proto byl vystřídán, nahradil ho Marčič.

• 19:40

Skvělá práce Stanciua, který obešel protihráče a dobře mířenou střelu vytěsnil obránce na roh.

• 19:46

Zas a znovu akce po levé straně. Stanciu posunul balón k nohám Tetteha, který z otočky pálil pouze do brankáře Periče.

• 19:47

Radakovič se ocitl úplně sám ve skvělé pozici, jeho hlavička ale o hodně míjí pravou tyč hostující branky.

• 19:47

Nastavovat se bude 5 minut.

• 19:52

Rumunský rozhodčí Colţescu pískl do píšťalky, čímž signalizuje konec prvního poločasu.

• 19:53

Sparťané mají od začátku jasnou převahu, nastřelili tyč i břevno, a vedou o půli 1:0. Ve druhé části musí minimálně jeden gól přidat, aby si zajistili prodloužení.