Plzeňský Kopic o Lize mistrů: Chtěl jsem Real, teď přibyl Juventus

13.07.2018 05:00

Fotbalisté Sparty při jednom z přípravných tréninků.

Fotbalová příprava
Sparta v přípravě porazila Samaru, cenný skalp má i Plzeň

Aktualizováno 10.07. 19:48Fotbalisté pražské Sparty na závěr soustředění v Rakousku porazili Samaru 2:1. O výhře letenského celku nad nováčkem ruské ligy rozhodl necelé tři minuty před... více

Slavia prohrála s maďarským Mezökövesdem.

Příprava na ligu
Po prohře si Slavia spravila chuť, Mezökövesd napodruhé porazila

Aktualizováno 07.07. 20:46Fotbalisté pražské Slavie si v dnešních dvou přípravných zápasech s Mezökövesdem na soustředění v Rakousku připsali jednu porážku a jednu výhru. V poledne... více

Fotbalisté Sparty v přípravě.

Fotbal
Sparta už podruhé nedala gól a v přípravě padla se Celticem

Fotbalisté Sparty v přípravě podruhé za sebou nedali gól a na rakouském soustředění prohráli 0:1 s Celticem Glasgow. Ve druhé půli sice skotského mistra... více

Plzeň v přípravě přetlačila Budějovice, Řezníček dal hattrick.

Přípravný zápas
Plzeň v přípravě přetlačila Budějovice, Řezníček dal hattrick

Fotbalisté Plzně před odjezdem na soustředění do Rakouska přestříleli druholigové České Budějovice 4:3 a vyhráli i čtvrté utkání letní přípravy. Hattrickem se... více