"Cestovatel" Mašek může hrát. Ale <span>jen na jaře</span>

4. 3. 2008 14:47
Jaroslav Mašek (ještě v dresu Teplic).
Jaroslav Mašek (ještě v dresu Teplic).

Jaroslav Mašek (ještě v dresu Teplic).Fotbalisté Mladé Boleslavi získali pro zbytek jara staronovou posilu. Dnes totiž středočeský klub obdržel povolení, na jehož základě může až do konce jara nastupovat v jeho dresu útočník Jiří Mašek.

Jeho složitým návratem ze zahraničního angažmá se již delší čas zabývá FIFA, ale definitivní řešení je stále v nedohlednu. Mašek trénuje v českém klubu od loňského podzimu, v jehož závěru stihl dvě ligová utkání.

Maškův problém začal, když loni útočník přestupoval z Tirolu Innsbruck do Ankaragücü. Turci se totiž s rakouským klubem nevyrovnali a jeho přestup se začal protahovat. Mašek se mezitím vrátil do Čech a od loňska trénuje v Mladé Boleslavi. Ani nynější rozhodnutí ale není konečné, spor stále není definitivně dořešen.

Devětadvacetiletý útočník odehrál v české lize 167 zápasů a vstřelil 34 branek. Dříve působil v Jablonci, v Teplicích, ale také v Malatyasporu. Nyní je v plné přípravě, naposledy se ukázal v sobotu dvěma góly v přípravném duelu rezervy

Foto: ČTK

Autor: ČTK

Další čtení

Systém Buk - ilustrační foto

Rusko znovu odmítá odpovědnost za sestřelení letadla MH17 a smrt 298 lidí

Zahraničí
Aktualizováno: 18. 9. 2025 22:15
Donald Trump

Trump chce odvolat guvernérku centrální banky. To se nestalo víc než než století

Zahraničí
18. 9. 2025

Úřady ve Francii uvedly, že na protesty proti škrtům přišlo půl milionu lidí

Zahraničí
18. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ