Skvělý Krejčí! Další asistencí dopomohl Boloni k vítězství

Autor: - red -, ČTK

Vystřídaný Cristiano Ronaldo proti AC Milán.

Fotbalová legenda
Ronaldo neunesl střídání. Stadion opustil ještě v době zápasu

Původní zpráva Na takové jednání není Cristiano Ronaldo zvyklý. Podruhé za sebou neodehrál hvězdný fotbalista Juventusu plnou porci minut, což na něj bylo zkrátka moc.... více

Trenér Interu Milán Antonio Conte.

Trenér Interu Milán
Špatné plánování. Conte se opřel do klubového vedení

Trenér fotbalistů Interu Milán Antonio Conte po zpackaném zápase Ligy mistrů s Dortmundem obvinil vedení italského celku ze špatného plánování. více

Posila Juventusu čaruje: dvacet minut trápení, pak Matthijs de Ligt rozhodl.

Italská liga
Posila Juventusu čaruje: dvacet minut trápení, pak rozhodl

Fotbalista Matthijs de Ligt rozhodl v italské lize prvním gólem v dresu Juventusu městské derby na hřišti FC Turín. "Stará" dáma zvítězila 1:0, nenašla... více

Brescia znovu prohrála, Balotelli hrozil odchodem ze hřiště.

Brescia znovu prohrála, Balotelli hrozil odchodem ze hřiště

Fotbalisté Brescie prohráli v italské lize potřetí za sebou a po porážce 1:2 ve Veroně zůstávají v sestupovém pásmu. Za hosty odehrál celých 90 minut Aleš... více