Zvláštní závislost občasně nevrlého Beckhama: <span>miluje lego</span>

18. 7. 2010 08:37
David Beckham při interview.
David Beckham při interview.

David Beckham při interview.David Beckham opět ukázal, že je "globálním" fotbalistou, ba ještě něčím víc. Megacelebritou. Jedním z nejznámějších mužů na světě. Zajímavý projekt, při němž odpovídal přes stream tváří tvář fanouškům, sledovalo v jednu chvíli až 600 milionů uživatelů!

Beckham seděl ve studiu, přičemž byl přes Yahoo připojen k mohutnému fanouškovskému fóru a odpovídal na otázky, které mu lidi pokládali. "Je pravda, že slyšíte songy rapera Snoop Doga ještě dříve, než vyjdou?" zněl třeba jede dotaz. Beckham se usmál: "Ne, stejně jako vy dychtivě čekám."

Byl to "jiný" rozhovor. Legrační dialog. Beckham při devadesátiminutovém sezení zaujal třeba i tvrzením, že je závislý na legu. "Miluju skládání lega. Jednou jsem se nějak nudil a tak jsem si po internetu  objednal lego model Tádž Mahálu. Musím říct, že už to mám skoro hotové, bude to obrovské. Jsem na to fakt dobrej," smál se.

Ale přišlo i na fotbal. Beckham zvážněl, když mluvil o zranění (přetržená achilovka), které mu zničilo naději na jihoafrické mistrovství světa: "Bylo to první opravdu vážné zranění, se kterým jsem se musel potýkat. Bylo to těžké pro mě, protože jsem nemohl hrát v Africe, ale ještě těžší to bylo pro moji manželku. Byl jsem hodně doma, občas nevrlý... Na druhé straně, alespoň jsem trávil více času s rodinou."

Právě rodina je na prvním místě jeho budoucích plánů. Konec kariéry se blíží a Beckham se na to docela těší. "Mám hodně plánů. Kromě rozvíjení svých charitativních aktivit se třeba nemůžu dočkat toho, až vyrostou moji kluci a já si s nimi zahraji basket."

Foto: Madison PA

Autor: - kva -

Další čtení

Duka se Slovákům omlouval za Čechy, kteří je poučují o demokracii, píší média

Zahraničí
5. 7. 2025

Miliardář Musk oznámil vznik nové strany v USA, ponese název Amerika

Zahraničí
5. 7. 2025

Forman měl silný vliv na začátek mé kariéry, uvedl Douglas ve Varech

Domácí
5. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ