Kometa jako chameleon, hráči si měnili dresy každou přestávku

29. 11. 2013 22:49
Hráči Komety se museli na každou přestávku převlékat.
Hráči Komety se museli na každou přestávku převlékat.

Hokejisté Komety Brno v rámci oslav šedesátého výročí založení klubu odehráli páteční extraligový zápas proti Kladnu v každé třetině v jiných dresech. Začali v historických trikotech se znakem Rudé hvězdy, ve druhé části měli na prsou logo ZKL Brno a do třetí oblékli současné dresy.

Všechny tři podepsané sady půjdou ve středu 4. prosince do internetové aukce. Získané peníze budou využity na nákup nových lůžek na oddělení resuscitační péče ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně a na další podpůrné projekty Komety.

Program druhého dne oslav Komety začal v Kajot Areně už v 16:00 koncertem a soutěžemi na venkovním ochozu. V hale pak fanoušci shlédli na kostce nad ledem v předpremiéře televizní film Hvězdy v záři Komety, který monitoruje slavnou éru brněnského klubu ozdobenou jedenácti tituly.

Oslavy zakončí v sobotu pokus o rekordní návštěvu na utkání žáků osmých tříd Kometa - Zlín. Diváci budou mít na tento zápas vstup zdarma. Večer po utkání přesně v čase 19:53, který upomíná na letopočet založení klubu, vyvrcholí slavnost dvěma ohňostroji. Jeden bude odpálen na Špilberku a druhý z mrakodrapu AZ Tower.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Štefan Harabin

Slovenský exministr Harabin nebude potrestán za výroky o ruské agresi

Zahraničí
14. 1. 2026
Dominik Feri, 22. dubna 2024

Státní zástupkyně obžalovala Feriho z dalšího znásilnění

Domácí
14. 1. 2026
Požár bytu v Českých Budějovicích

Při požáru bytu v Budějovicích zemřel muž, další žena je popálená

Domácí
14. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ